День індивідуальних можливостей Erasmus+

8 листопада 2019

Представники факультету соціальної та психологічної освіти кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Бойко Ольга Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Міщенко Марина Сергіївна, аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Скочко Максим Олександрович та Молоченко Інна Анатоліївна взяли участь у дні індивідуальних можливостей Erasmus+.

На заході мова йшла:

  • про індивідуальні можливості отримання грантів на мобільність для студентів, аспірантів, випускників, працівників ЗВО, молоді;
  • про можливості співпраці організацій та підготовки проектів на мобільність, розбудову потенціалу, проведення досліджень з європейської інтеграції працівників закладів вищої освіти, молодіжних громадських організацій, молодіжних працівників та ін.

Загалом під час заходу була представлена заальна структура програми, її ключові напрями, а також індивідуальні та організаційні можливості. Учасникам було надано чіткі рекомендації щодо пошуку партнерів, розробки заявки та якісного дизайну проекту.


Фото новини: