Державне підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек»» – ще один майданчик для вдосконалення практичних навичок

14 грудня 2017

«Артек.ua» – це міжнародний дитячий центр, який розташований у історичній місцевості, кліматичному курорті Пуща-Водиця. Саме тут два тижні проходили навчально-технологічну практику студенти 3 курсу 32 групи факультету соціальної та психологічної освіти.

«Розмовляй українською – твори Державу!» – таку назву мала осіння ХІІ зміна міжнародного дитячого центру «Артек». Заходи, що проводилися протягом зміни, спрямовані були на формування любові до Батьківщини і мови, навколишнього світу, поваги до особистості, розуміння цінності здоров’я та часу.

Оскільки центр ділиться на Співдружності та товариства, то кожен студент-практикант був прикріплений до однієї із співдружностей. Саме в ній здійснювалася його діяльність, пов’язана з виконанням завдань практики.

Під час двотижневої практики студенти вдосконалювали свої професійні навички, побували у ролі практичного психолога, мали змогу проводити різні ігри, методики та тренінги, також їздили на екскурсію у місто Київ, де відвідували різні заклади та визначні місця, здобули досвід роботи в тимчасовому колективі дітей, який неодмінно знадобиться у майбутній професійній діяльності.

Завдяки практиці у «Артек.ua» студенти заглибились у казково-фантазійний світ дитинства, отримали безліч незабутніх вражень та спогадів, отримали ще більшу мотивацію для продовження навчання.

Лісяна Аліна,

студентка 32 групи

факультету соціальної та психологічної освіти


Фото новини: