Достатньо дорослі, щоб творити державу!

31 жовтня 2019

Тиждень тому у місті Умань стартувала програма особистісного та професійного розвитку “Державотворець”. 23 жовтня 24 молодих й активних уманчан розпочали свій шлях до змін. Зокрема, студенти факультету соціальної та психологічної освіти, Компанієць Микола і Абдрахімов Максим та Маковецька Наталія.

Ми також не могли залишитись осторонь організації проекту, адже ментором стала Катерина Чупіна.

Програму урочисто відкрив заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема. Він наголосив на важливості участі молоді у розбудові держави та привітав учасників з початком їхнього шляху.

Під час програми учасники обмінювались досвідом та ідеями, вчилися будувати взаємодію між владою і громадським сектором, створювали власні проекти, спрямовані на розвиток громади свого міста.

Студенти програми вивчали, як працюють місцеві органи влади, спілкувались та отримували фахові консультації від представників бізнесу і громадських діячів, приймали участь у мотиваційних зустрічах з відомими та успішними уманчанами, вчилися взаємодіяти й розуміти одне одного.

Результатом програми стала побудова команди проактивних, впевнених і вмотивованих людей, котрі готові творити зміни та знають, як це робити, котрі вже починають перетворювати майбутнє на сьогодення.


Фото новини: