До уваги абітурієнтів

22 червня 2017

Студентам ФСПО надаються усі можливості для професійного зростання. Співпраця з викладачами сприяє розвитку їх творчого потенціалу (під час написання наукових статей, участі у науково-практичних конференціях, семінарах, олімпіадах з психології) та розширення професійного кругозору (під час зустрічей з успішними представниками професії і проходження різних видів практики). Також для студентів факультету відкриті шляхи професійного розвитку за кордоном (в університетах-партнерах).

Витяг з інтерв’ю з Клименко Юлією Анатоліївною

(практикуючий психолог-консультант, м.Умань)

  • Що, як Ви вважаєте, є основним для професійного становлення психолога?
  • На мою думку, це теоретичне знання, прагнення особистості до саморозвитку і практичний досвід. Знання, набуті під час навчання в УДПУ, суттєво допомогли мені на початку професійної діяльності.
  • Робочим місцем психолога-консультанта є його кабінет. Що для Вас було найголовнішим під час його облаштування?
  • Головним було створити комфортну в усіх сенсах атмосферу. Найкращою прикрасою свого кабінету я вважаю малюнок моєї маленької клієнтки. Він є символом взаємної довіри, доброзичливості та поваги. Саме такі стосунки з клієнтами радили встановлювати викладачі ФСПО, і у своїй діяльності я дотримуюсь цієї поради.

Витяг з інтерв’ю зі Швець Владиславою Володимирівною

(Психолог Збройних Сил України, арт-терапевт, тренер, інструктор з запобігання та лікування ПТСР, учасник програм ОБСЄ, ООН, НАТО).

  • Уманський державний педагогічний університет – це місце, де Ви маєте змогу знайти своє призначення та розкрити свій потенціал.