XI зміна табору “Дія” продовжує проводити тематичні заходи

22 травня 2019

На факультеті соціальної та психологічної освіти у межах діяльності Науково-дослідного центру педагогічного краєзнавства подвійного підпорядкування (МОН та НАПН України) діє ХІ зміна Національно-патріотичного табору для студентської молоді «ДІЯ» під гаслом «Наслідуймо видатних українців!».

Мета – висвітлення педагогічної діяльності видатних освітян України другої половини ХІХ – початку ХХ століття.

7 травня відбувся другий науково-практичний семінар за темою: «Педагогічна спадщина Никифора Яковича Григоріїва – українського педагога, громадського діяча, історика». Студенти факультету р/11 групи підготували цікаві доповіді про «Життєвий та творчий шлях Н. Я. Григоріїва», «Педагогічну діяльність Н.Я. Григоріїва», «Видавничу діяльність педагога», «Внесок педагога у створення української освіти», «Діяльність Н.Я. Григоріїва в еміграції» та цікаво їх презентували.

Довідково:

Никифор Якович Григоріїв (1883 – 1953 рр.) – український педагог, громадський діяч, історик. Никифір Якович створив навчальні підручники, впроваджував у педагогічний процес українознавчі дисципліни, організовував українські книгозбірні, нелегальні курси з вивчення української історії, проводив літературно-музичні вечори для молоді з національної тематики.