Закриття фестивалю психологічних тренінгів

26 лютого 2018

23 лютого в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося закриття фестивалю психологічних тренінгів.

Майстер-класи проводили Максимчук Наталія Дмитрівна (Практичний психолог ЗДО №1 «Ромашка», спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії (ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2007 р., «Соціальний педагог, педагог-правник») та Мартинюк Ірина Миколаївна (Практичний психолог 1-ї категорії (ЧНУ ім. Б. Хмельницкого, фак-т психології, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, магістратура), арт-терапевт, майстер інтуїтивного живопису, лялькотерапевт; ведуча жіночих програм та тренінгів; педагог раннього розвитку та дошкільної підготовки, організатор циклу дитячих етно-фестивалів «Осіння містерія», «Веселад», «Ладолея», «Історія однієї ляльки»; автор психологічної гри «Таємниці Чарівного Саду» та трансформаційної гри «Шлях жіночої сили»; автор колод метафоричних карт «Светлая картина жизни», «100 облич і 1000 ролей жінки», «Ритм життя»; автор навчального проекту «Лялькотерапія в роботі з дітьми та сімейному консультуванні»; автор навчального проекту «Арт-терапія. Базовий курс»; Автор міні-курсу «МАК – не лише для професіоналів»).

Теми майстер-класів «Фотографія моєї душі» та «Застосування арт-терапевтичних технік у роботі з психосоматичними проявами» привернули увагу студентів і викладачів різних факультетів університету можливістю глибше себе пізнати, відкрити невідомі сторони своєї натури, виявити психосоматичні прояви і окреслити шляхи їх позитивної трансформації.

По завершенню фестивалю його учасники висловили вдячність тренерам за надану можливість набути нові знання і навички з розвитку особистості та покращення якості життя, а також висловили надію на нову зустріч.


Фото новини: