Записки Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні щодо впливу пандемії COVID-19 на людей з інвалідністю в Україні.

12 листопада 2020

Співробітники  науково-дослідної теми «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» (державний реєстраційний номер: 0119U103978) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь в онлайн-презентації інформаційної записки Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні щодо впливу пандемії COVID-19 на людей з інвалідністю в Україні.

Криза, спричинена COVID-19, посилила існуючі до пандемії бар’єри, з якими стикалися люди з інвалідністю у доступі до послуг з охорони здоров’я, абілітації та реабілітації, освіти, соціального захисту, праці та працевлаштування, негативно впливаючи на їх права.

Два незалежні експерти ООН, представники національних та місцевих органів влади та громадські організації презентували, як вирішити проблеми з прав людини людей з інвалідністю під час пандемії.


Фото новини: