Центр психологічної діагностики та тренінгових технологій «Інсайт» запрошує отримати безкоштовну онлайн-консультацію з вибору професії

23 квітня 2020

Україна та весь світ переживає новий досвід пандемії планетарного масштабу, і що буде далі важко спрогнозувати.  Але, не варто забувати про те, що цей етап ми успішно подолаємо і знову увійдемо у наш звичний ритм життя: усміхненими та з жагою до знань, розвитку та досягнень, – зазначають фахівці Центру.

Якби не склався сценарій виходу із карантину, вступної кампанії 2020 ніхто не відмінить. Змінитися можуть лише терміни її проведення, тому «Інсайт» закликає старшокласників та майбутніх абітурієнтів подумати про вибір професії!

В суспільстві побутує думка: «Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у житті», і саме Центр психологічної діагностики та тренінгових технологій «Інсайт» допоможе зробити вам цей вибір.

Запрошуємо отримати безкоштовну онлайн-консультацію з вибору професії.

Для запису на консультацію необхідно звернутися до координатора центру за телефоном: 063 82 82 606, 097 79 42 341. Консультація передбачає проходження профдіагностичного тесту та бесіду.