Засідання «Батьківського університету» в Гайвороні

30 листопада 2018

Вже традиційними стали засідання «Батьківського університету», як  спільний проект факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відділу освіти Гайворонської районної державної адміністраці,  яке відбулось 29 листопада 2018 року 
Ідейними  натхненниками  цієї зустрічі стали  Мудрий Іван Левкович  – голова Ради навчально-методичного кабінету з профорієнтації Гайворонського МНВК та Оксана Олексіївна Кравченко –декан факультету соціальної та психологічної освіти.
Переповнена одинадцятикласниками та їх батьками  актова зала КЗ “Гайворонський ліцей № 1” чекала  на гостей з Умані.
Надзвичайно змістовно, цікаво і доступно   Цимбал-Слатвінська  Світлана Володимирівна –  помічник ректора,  кандидат педагогічних  наук, доцент кафедри спеціальної  освіти розповіла, яким має бути   успішний абітурієнт  2019 року.
Про психологічні засади проходження ЗНО учасників зібрання ознайомила  Лівандовська Інна Антонівна – викладач кафедри психології.
Про актуальні питання сімейного виховання, батьківський авторитет  та мотивацію до навчання – Полєхіна Вікторія  Миколаївна, кандидат  педагогічних  наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи
Учасники засідання ознайомились і навчились використовувати існуючі психологічні та педагогічні практики роботи з дітьми, щодо підвищення  мотивації до  самостійного  навчанні, формуванні психологічної готовності до проходження ЗНО.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам проекту «Батьківський університет» за підтримку інноваційних підходів в освітній, навчальній та виховній діяльності; у взаємодії школи та університету; у співпраці  учнів, батьків, вчителів та  викладачів.


Фото новини: