Засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я

10 жовтня 2020

10 жовтня міжнародна громадськість відзначає Всесвітній день психічного здоров’я.

Напередодні, 09 жовтня 2020 року в Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» відбулось засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я за участю заступника міського голови, начальника управління праці та соціального захисту населення Галини Кучер, декана факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини Оксани Кравченко, лікаря-психіатра КНП «Уманська психіатрична лікарня» Катерини Марченко, голів та представників громадських організацій учасників АТО/ООС, волонтерських організацій АТО/ООС, осіб з інвалідністю та ветеранів міста.

Відкрила засідання круглого столу заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер, яка надала інформацію про роботу щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, яка проводиться в місті.

Декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини Оксана Кравченко надала інформацію про роботу з студентами та молоддю.

Лікар- психіатр КНП «Уманська психіатрична лікарня» Катерина Марченко наголосила на важливості психічного здоров’я, та важливості інтеграції осіб з інвалідністю, в тому числі тих, які мають психічні захворювання, у суспільне життя.

Психолог Центру інтегрованих соціальних послуг міста Умані Людмила Чернишук провела тренінг «Людина – невід’ємна частина природи».


Фото новини: