Засідання Урочистої академії з нагоди Дня науки

18 травня 2019

В стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося засідання Урочистої академії з нагоди Дня науки.

Привітати досягнення вчених університету, студентів та аспірантів завітали: мер міста Олександр Цебрій, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, начальник відділу освіти Уманської районної державної адміністрації Борис Бондар, методист відділу освіти Уманської міської ради Інна Трохименко; начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.

З нагоди Дня науки та за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки було відзначено і професорсько-викладацький склад факультету соціальної та психологічної освіти.

Подяку Міністерства освіти і науки України вручено кандидату педагогічних наук, доценту, проректору з гуманітарних питань Наталії Іванівні Ревнюк.

Почесну грамоту Уманської районної ради вручено кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кудлі Марії Валеріївні.

Кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Юлію Василівну Підвальну відзначили грамотою Первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Відзнаку Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації вручили доктору педагогічних наук, доценту Юлії Анатоліївні Клименко.

Грамоту Відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації вручили кандидату педагогічних наук, доценту Олені Дмитрівні Балдинюк.

Грамоту переможця у номінації «Кращий молодий науковець серед докторів наук, професорів» вручили доктору педагогічних наук, професору кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, декану факультету соціальної та психологічної освіти  Оксані Олексіївні Кравченко.

Проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції Наталія Миколаївна Коляда виконала почесну місію нагородження молодих науковців університету, переможців у номінації «Краща монографія», яку отримала Кравченко Оксана Олексіївна за колективну монографію «Жінки в історії соціальної роботи».

Окремим розділом урочистостей стало нагородження студентської молоді за досягнення в науковій роботі. Студентів факультету соціальної та психологічної освіти також відзначили, зокрема:  Чупіна Катерина отримала грамоту в перемозі у конкурсі «Кращий студент-науковець УДПУ», Новак Анастасії  вручили грамоту як найактивніший член Студентського наукового товариства університету.

Цьогорічна Урочиста академія в університеті засвідчила, що факультет соціальної та психологічної освіти має висококваліфікований науково-педагогічний колектив.

 


Фото новини: