Захист виробничої практики студентами 266 групи в режимі онлайн-конференції

12 травня 2020

06.06.2020 року на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся у дистанційній формі захист  виробничої практики студентами 266 групи заочної форми навчання, яку було організовано і проведено заступником декана з організації практичної підготовки, доцентом кафедри соціальної роботи С.О. Роєнко разом з керівником практики, доцентом кафедри психології, Л.А. Данилевич. Технічний супровід забезпечував інженер-програміст К. Карабань.

Для участі у дистанційному захисті заздалегідь студентам було розіслано інструкцію підключення до онлайн-конференції у програмі Zoom з комп’ютерів та мобільних телефонів. Магістри вчасно підключилися до онлайн-конференції захисту практики і налаштувалися на роботу в онлайн, використовуючи презентації, які під час виступу кожного були завантажені в системі. Змістом виробничої практики здобувачів вищої освіти було ознайомлення з профорієнтаційною роботою психолога з учнями школи та набуття досвіду в даному напрямку професійної діяльності психологів. Цікаві та змістовні  презентації представили студенти Ткач Т., Опантан О., Мельник Л., ділились своїми враженнями та розповідали про результати виробничої практики студенти Бурлака О.І., Гордійчук Н., Луценко З. та інші.

Незважаючи на деякі технічні труднощі, захист пройшов активно та доброзичливо. Студенти-практиканти не лише поділилися власним досвідом про результати своєї роботи під час практики, а й набули знань з використання сучасної технології онлайн-конференції.


Фото новини: