Захист виробничої практики

7 травня 2020

4 травня 2020 року відбувся захист виробничої практики студентами 263 групи, денної форми навчання (Спеціальність: 231 Соціальна робота) та  264 групи, заочної форми навчання (Спеціальність: 231 Соціальна робота) факультету соціальної та психологічної освіти.

У зв’язку з карантинними заходами захист відбувався з використанням дистанційної платформи Zoom.

На захисті були присутні:  заступник декана з організації практичної підготовки,  доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук  Роєнко Світлана Олександрівна;  декан факультету соціальної та психологічної освіти, д.  пед. н., професор Кравченко Оксана Олексіївна; керівник практики, к. пед. н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – Бойко Ольга Миколаївна.

З вітальним словом до студентів звернулася Кравченко Оксана Олексіївна, яка зазначила, що практика є важливим етапом теоретичної і фахової підготовки соціального працівника та побажали студентам на належному рівні презентувати виконання завдань практики.

Студенти обмінювалися досвідом, який отримали під час проходження практики в закладах освіти та закладах соціальної сфери. Зокрема базою практики виступали управління праці та соціального захисту населення, територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центри зайнятості, реабілітаційні заклади.

Студенти ознайомили присутніх зі специфікою роботи закладу (підрозділу), де вони проходили практику, аналізували вимоги до ведення документації, давали психологічний портрет користувачів послуг, обговорили проблеми з якими довелося зустрітися.

Свої звіти студенти представили у вигляді мультимедійних презентацій, в яких творчо поєднали робочу документацію практики з особистими світлинами проведеної роботи. Також вони поділилися враженнями про свій практичний досвід та про пророблену роботу.

Вітаємо студентів з успішним захистом практики, яка є першим етапом державної атестації знань та умінь студентів. Бажаємо успіхів в подальших справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття.


Фото новини: