Захист педагогічної практики магістрів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

13 травня 2020

6 та 7 травня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся захист педагогічної практики магістрів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки денної та заочної форм. Метою педагогічної практики є ознайомлення із специфікою педагогічної діяльності викладача закладу вищої освіти, оволодіння уміннями та навичками організації навчальної, виховної та наукової роботи зі студентами, проведення науково-дослідної роботи в умовах, що максимально наближені до майбутньої професійної діяльності магістра.

Студенти мали можливість прозвітуватися за пророблену роботу під час проходження практики. Звіт кожного студента складався з основних аспектів роботи у закладах вищої освіти, а саме:  психолого-педагогічного (підготовка магістра до забезпечення загальнопедагогічної діяльності, куратора студентської групи у закладі вищої освіти), методичного (підготовка магістра як викладача однієї з обраних методик, включених спеціальних навчальних дисциплін) та наукового (підготовка магістра як науковця).

Всі звіти студентів заслухані, проаналізовані та заслуговують на високі оцінки. Хотілося б відзначити звіт Кравчук Інни Олександрівни, яка поділилася враження від проведених практичних занять на факультеті іноземних мов із застосуванням технології «перевернутого навчання». Досить цікаво продемонстрував власний звіт з проходження педагогічної практики Джога Дмитро Сергійович, який розповів про використані ним інтерактивні та інформаційно-комунікаційні технології під час проведення лекційних та лабораторних занять на факультеті фізики, математики та інформатики.

Варто відзначити змістовні матеріали практики Цихоні Світлани Дмитрівни, що проходила практику на факультеті соціальної та психологічної освіти. Світлана Дмитрівна проаналізувала проведені лекційні та практичні заняття, поділилася враженнями від проведеної кураторської години (у формі тренінгу) зі студентами З/11 групи та досвідом, що отримала під час проходження педагогічної практики.


Фото новини: