Захист практики 268 групи спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

2 грудня 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти студенти освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки» та спеціальності «Менеджмент» денної форми навчання проходили практики.

Студенти 268 групи спеціальності «Освітні, педагогічні науки» проходили науково-дослідницьку практику (28 вересня – 25 жовтня 2020 р.) на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Метою науково-дослідницької практики є формування у магістрів особистих і професійних компетентностей, спрямованих на закріплення та поглиблення теоретичної підготовки, оволодіння вміннями та навичками самостійно ставити завдання, аналізувати отримані результати і робити висновки, розвиток навичок ведення науково-дослідницької роботи. Важливо зазначити, що магістранти, виконуючи завдання, змогли протягом практики зібрати, систематизувати й обробити теоретичні, методичні і практичні матеріали за темою випускної кваліфікаційної роботи, критично їх оцінити, розробити і обґрунтувати практичні рекомендації.

Студенти 267 групи спеціальності «Менеджмент» проходили управлінську практику (28 вересня – 08 листопада 2020 р.). Здобувачі освіти повинні були брати активну участь у діяльності освітніх закладів (за окремими напрямами практики), діагностувати роботу функціональних напрямів, знаходити резерви вдосконалення діяльності закладів освіти.

Студенти на платформі Zoom звітувалися за пророблену роботу під час проходження практики. Магістранти розкрили особливості проведеного ними констатувального етапу експериментів власних досліджень та підготували проєкти щодо підвищення ефективності управління закладом освіти.