1 квітня 2024

28 березня 2024 року викладачі факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у реалізації міжнародного проєкту «Заходи з підтримки дітей і дорослих, інформування про мінну небезпеку та допомогу постраждалим» на базі Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини .Головна мета навчання – підвищити безпеку населення шляхом проведення сертифікованими інструкторами навчання та допомогти їм змінити їхню поведінку на безпечну, з метою зниження ризику травмування та загибелі від мін та вибухонебезпечних предметів.Вміння помічати вибухонебезпечні предмети, знання алгоритму дій у разі небезпеки допомагає уникати трагедії, рятує людські життя.