Зустріч адміністрації факультету та академічного персоналу університету, залученого до викладання на освітньо-професійній програмі «Управління закладом освіти» другого рівня вищої освіти

16 вересня 2020

Якість освіти – провідний фактор, який визначає репутацію закладу вищої освіти. Розвиток та професійне вдосконалення науково-педагогічних працівників факультету соціальної та психологічної освіти, є важливим компонентом діяльності кафедр, факультету та університету вцілому. Ці слова, виголошені деканом факультету професором Оксаною Кравченко, стали мейнстрімом під час проведення зустрічі адміністрації факультету та академічного персоналу університету, залученого до викладання на освітньо-професійній програмі «Управління закладом освіти» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Модератор заходу професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, гарант освітньої програми Олена Кірдан деталізувала основні етапи забезпечення якісного, систематичного і цілеспрямованого процесу реалізації освітньої програми,забезпечення викладання на програмі згідно стандартів та сприяння підвищенню залученості роботодавців та магістрантів до удосконалення освітнього процесу.


Фото новини: