ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ «ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ»
На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась зустріч з випускниками третього (освітньо-наукового) рівня спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
З настановою і найкращими побажаннями до присутніх звернулась в. о. завідувача кафедри проф. Оксана Бялик.
Гарант освітньо-наукової програми проф. Олександр Коберник наголосив на важливості таких зустрічей, закцентував, що в сучасних умовах співпраця з випускниками є досить важливою та дає можливість удосконалити освітньо-наукові програми, переглянути змістове наповнення навчальних дисциплін, прослідкувати працевлаштування випускників.
Зустріч пройшла в дружній атмосфері, зі спогадами про роки навчання в аспірантурі.
Підсумовуючи зустріч, проф. Олександр Коберник побажав успіхів молодим науковцям у подальшій професійній діяльності.