Зустріч з представниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району

4 квітня 2018

30 березня 2018 року відбулася зустріч студентів першого курсу факультету соціальної та психологічної освіти з працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району. Завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Сановська Юлія Анатоліївнв ознайомила студентів зі структурою закладу, акцентувала увагу на особливостях впровадження державних стандартів соціальних послуг. У процесі спілкування студенти дізналися про види соціальних послуг та особливості їх надання, алгоритм взяття клієнта на обслуговування.

Решетило Світлана Юріївна, працівник відділення соціальної допомоги вдома, розповіла про роботу міждисциплінарної команди фахівців, та переваги такого підходу до надання послуг.

Особливу зацікавленість серед студентської молоді викликали приклади з професійного життя доповідачів. Студенти мали можливість дізнатися не лише про особливості роботи установи, а й про труднощі з якими доводиться зустрічатися фахівцям під час виконання службових обов’язків, про професійні та особистісні якості, якими мають володіти соціальні працівники та соціальні робітники.

Дана зустріч сприяла подальшому формуванню уявлення студентів про сфери їх майбутньої професійної діяльності.