Зустріч-обговорення «Про можливості практичної підготовки» для студентів 1,2 курсів ОС «Молодший бакалавр», 2 курсу ОС «Бакалавр» та студентів 3 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності «Соціальне забезпечення»

7 жовтня 2020

Традиційно, на факультеті соціальної та психологічної освіти відбуваються зустрічі-обговорення зі студентами щодо можливостей їхньої практичної підготовки. Важливим елементом у підготовці майбутніх психологів, фахівців соціальної роботи та соціального забезпечення – є набуття практичних вмінь та навичок, які необхідні у майбутній професійній діяльності.

Роєнко С. О., кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з організації практичної підготовки практик детально ознайомила здобувачів із базами практик, видами практик та обсягом їх проходження відповідно до освітніх ступенів.

Разом із здобувачами обговорили масштаби та особливості роботи студентів-практикантів у закладах, що виступають базою проходження практики, про можливі труднощі, які можуть виникати та очікуванні результати, якими ділилися здобувачі, які вже звітуватися на захистах практик.


Фото новини: