Перші збори студентів першокурсників

31 серпня 2018

Вступ до університету це не пересічна подія в житті кожної молодої людини. Цього року наш студентський колектив поповнився значною кількістю першокурсників, і усі вони з нетерпінням очікували знайомства зі своїми кураторами та групою .

Для початку виступила декан факультету д.пед.н. Кравченко Оксана Олексіївна., яка окреслила особливості навчання на факультеті, труднощі та цікаві моменти з якими можуть зіштовхнутися студенти.

Про особливості навчального процесу, кількість пар у студентів, строки сесії , та особливості оцінювання в кредитно-трансферній системі розповіла заступник декана з навчальної роботи к.пед.н Левченко Наталія Володимирівна.

Захопливою та цікавою була доповідь заступника декана з виховної роботи к.пед.н. Бондаренко Галини Василівни, яка розповіла про основні виховні заходи на факультеті, конкурси, творчі проекти, а також розповіла план заходів, які проводяться для студентів 1 курсу з метою їх адаптації до особливостей нового навчального процесу.

Наприкінці відбулося те на що так довго чекали усі, згідно спеціальностей студентів було поділено по групам, призначено кураторів академічних груп, та студкураторів.

По завершенню зустрічі усі студенти першого курсу зібралися на  кураторські години, де були обрані старости груп, а всі мали змогу краще познайомитись, та дізнатись більше про своїх одногрупників та кураторів.


Фото новини: