Зустріч студентів з начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Уманської міської ради Декарчуком О. С.

1 квітня 2019

Під час проходження навчальної: професійно-орієнтованої практики студенти П/11 та П/12 групи факультету соціальної та психологічної освіти ознайомилися з діяльністю служби у справах дітей виконавчого комітету Уманської міської ради.

Начальник служби Декарчук Олександр Сергійович ознайомив студентів із структурою закладу, посадовими обов’язками працівників, напрямами роботи. Зокрема, він акцентував увагу на тому, що професійна діяльність працівників спрямована на:

  • соціальний захист дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,
  • попередження бездоглядності серед дітей;
  • забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сімейне виховання.

Також він розповів про традиційні та інноваційні  форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зосередив увагу на реалізації прав дітей-сиріт на сімейне виховання, на процедурі влаштування дітей-сиріт в державні заклади та прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Студенти також дізналися про особливості здійснення соціально-педагогічного супроводу прийомної сім’ї та дитячих будинків сімейного типу.

Інформація про діяльність служби у справах дітей викликала зацікавлення у студентів, про що свідчила значна кількість запитань до Олександра Сергійовича, на які він, ілюструючи прикладами з професійної діяльності, дав вичерпні відповіді.


Фото новини: