Зустріч студентів ОС «Молодший бакалавр» з гарантом освітньо-професійної програми «Соціальна робота»

7 жовтня 2020

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася зустріч студентів І курсу ОС «Молодший бакалавр» з гарантом освітньо-професійної програми «Соціальна робота» кандидатом педагогічних наук, доцентом Бондаренко Галиною Василівною.

На зустрічі були присутні декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Кравченко Оксана Олексіївна (член проектної групи), викладач-стажист, аспірант, заступник з акредитаційних справ на факультеті Поліщук Олена Романівна.

Ціль зустрічі – ознайомити студентів першокурсників з метою та особливостями освітньої програми, познайомити з членами проектної програми.

Кравченко О.О. звернула увагу здобувачів на важливість співпраці студентів-викладачів-стейкхолдерів щодо удосконалення освітньо-професійної програми.

Було відмічено важливість думки здобувачів вищої освіти, їхніх пропозицій щодо покращення або відзначення кращих практик для групи забезпечення даної освітньої програми, оскільки для випускової кафедри головним завдання є підготувати конкурентоспроможних, висококваліфікованих фахівців соціальної сфери.

Бондаренко Г.В. розповіла студентам про можливості працевлаштування, які передбачені професійною кваліфікацією даної програми та подальші перспективи навчання на ОС «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії».


Фото новини: