Зустріч студентів факультету з працівниками Уманського районного відділення поліції

22 березня 2016

DSCN7492

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти – майбутні соціальні педагоги, соціальні робітники та практичні психологи – були запрошені на зустріч-лекцію в Уманське районне відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області.

Зустріч з працівниками правоохоронних органів у своєму змісті містила ґрунтовну і корисну інформацію для майбутніх фахівців соціальної сфери.

DSCN7469

Лекцію розпочав начальник чергової частини підполковник поліції Шевчук Юрій Юрійович. У своєму виступі підполковник розповів про історію заснування Уманського районного відділення поліції, історію будівлі та напрямки роботи відділу, охарактеризував основні законодавчі документи, якими керуються працівники.

DSCN7488

Під час зустрічі студенти мали змогу ознайомитися зі зброєю, яка використовується працівниками поліції. Юрій Юрійович провів екскурсію по відділенню, надавши можливість студентам познайомитися з практичною роботою працівників поліції.

DSCN7477

Важливим моментом зустрічі був виступ старшого інспектора по роботі з неповнолітніми капітана Матроса Володимира Васильовича. Студенти мали можливість познайомитися з напрямками роботи служби неповнолітніх.

DSCN7473

Володимир Васильович у своїй промові відмітив важливість посади соціального педагога та практичного психолога в школі, зазначивши що наявність таких фахівців в школі сприяє кращому налагодженню співпраці між школою та службою неповнолітніх.

DSCN7482

Студенти та викладачі факультеті соціальної та психологічної освіти щиро дякують за лекцію та бажають легкої служби всіх працівникам поліції!