Зустріч студентів факультету із талановитим уманським письменником Дмитром Безверхнім

18 березня 2019

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти відвідали міську центральну бібліотеку для дорослих. Де відбулась літературна зустріч із талановитим уманським письменником, студентом історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Дмитром Безверхнім.

На заході були присутні: уманська поетеса Софія Кримовська, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Анна Фещенко, працівники бібліотеки, студенти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Д. Безверхній є автором прозової збірки «Алеями людських почуттів», «Теплі історії про кохання», «Теплі історії про дива, кохання та рідних», «Теплі історії про кохання: він і вона» та ін. Твори автора неодноразово публікувались у журналі «Дніпро» а оповідання-детектив, «Дружина молочника» посіло перше місце на конкурсі короткої детективної прози «Це ж елементарно, сер!».

Автор розповів про свої досягнення на літературній ниві та про подальші творчі плани. Учасники зустрічі мали змогу придбати книги Д. Безверхнього, поспілкуватися в невимушеній атмосфері.


Фото новини: