Калейдоскоп подій “Студія успішного абітурієнта”

2 вересня 2020

Другий рік поспіль працює студія на базі факультету соціальної та психологічної освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Вступ до університету вимагає складання зовнішнього незалежного оцінювання. Хороша підготовка випускника з предметних дисциплін – це ще не гарант успішного складання тесту. Результати досліджень Українського центру оцінювання якості освіти, зазначають, що більшість випускників є психологічно непідготовленими. Для того, щоб абітурієнт впевнено почував себе під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання йому потрібно не лише багаж знань, а й спеціальна психологічна підготовка.

Метою студії є забезпечення професійної орієнтації, підвищення рівня психологічної компетентності випускників та створення сприятливих умов для всебічного особистісного розвитку. Заняття студії спрямовані на укріплення психічного здоров’я, професійне самовизначення та самореалізацію особистості, навчитися раціонально розподіляти свій час, контролювати свої емоції, як правильно справлятися з конфліктами.

Цього року ми трішки модернізували програму, врахувавши побажання старшокласників.

ПРОГРАМА

Заняття 1. «Цікавий світ психології. Психологічні міфи та факти».

Заняття 2. «Майстерність ефективної комунікації».

Заняття 3. Психологічна трансформаційна гра «Крила впевненості».

Заняття 4. «Емоційна грамотність. Як розуміти себе та інших».

Заняття 5. Тайм-менеджмент «Використання часу собі на користь».

Заняття 6. Тренінг розвитку чотирьох компетентностей: комунікабельність, креативність, командна робота і критичне мислення.

Заняття 7. Тренінгова гра «Життєвий вибір».

Заняття 8. Діагностика професійних нахилів та інтересів.

Згодні з тим, що обрання майбутньої професії – найвідповідальніший момент в житті людини, тому ми готові допомогти кожному зробити правильний вибір!


Фото новини: