Колоквіум аспірантів ОНП «Соціальна робота»: Презентація досліджень За матеріалами дослідницької практики (2024)

15 травня 2024

     14 травня 2024 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи відбувся колоквіум аспірантів ОНП «Соціальна робота».

     Під час заходу здобувачами ОС «доктор філософії» було презентовано матеріали досліджень за матеріалами виробничої: дослідницької практики. Учасникам колоквіуму було запропоновано для обговорення актуальну тематику в галузі соціальної роботи:

     Розвиток соціальної інклюзії в умовах партнерської взаємодії інклюзивно-ресурсного центру та закладу освіти (Маргарита Беспалько, науковий керівник – проф. Тетяна Кочубей);

     Соціальна політика щодо підтримки житлом зовнішньо переміщених з України осіб у ЄС (Роман Панченко, науковий керівник – проф. Наталія Коляда);

     Інклюзивно-освітні центри на базі закладів вищої освіти (Віолетта Дубосару, науковий керівник – проф. Наталія Коляда);

     Роль молодіжного центру у формуванні соціально-емоційних навичок: практичні кейси (Лейла Гасанова, науковий керівник – проф. Оксана Кравченко).

     Під час обговорення гарантом ОНП «Соціальна робота» було запропоновано інформаційний огляд матеріалів щодо особливостей підготовки здобувачів ОС «доктор філософії» та актуальності соціальної роботи як наукової інноваційної спеціальності в Україні.