Конкурс заявок на Літню школу

14 червня 2019
Координатор проектів ОБСЄ в Україні з радістю відкриває конкурс заявок на Літню школу для майбутніх соціальних працівників та психологів, яка відбудеться з 16 по 19 липня 2019 року.
До участі в літній школі запрошуються студенти старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Перевага надаватиметься кандидатам, які представлять Сертифікат про проходження онлайн курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» (курс розміщений на сайті EdErahttps://courses.edera.com/courses/coursev1:EdEra_OSCE+ST101+ST101/about). Всі апліканти повинні до 18 червня 2019 року включно написати мотиваційний лист (не більше 500 слів) із зазначенням мети участі у заході та очікувань від нього та заповнити Гугл форму (https://forms.gle/44bncsHUFQUm7xsJ8). Про результати відбору успішних кандидатів буде поінформовано до 25 червня 2019 року.
Успішним кандидатам буде відшкодовано витрати на проїзд до та з місця проведення Літньої школи в Івано-Франківській області. Проживання та харчування забезпечуються організаторами. Успішні кандидати будуть додатково поінформовані про точне місце проведення та інші деталі Літньої школи.
Захід організовується в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні  «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми,  в Україні», що реалізується за фінансової підтримки урядів Канади та США. Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу постраждалим від торгівлі людьми.
Протягом чотирьох днів учасники заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, що стосується тенденцій та ризиків даної проблеми, шляхів уникнення потрапляння в такі ситуації та про наявні можливості отримання допомоги. Учасників також буде ознайомлено з кращими практиками протидії торгівлі людьми в регіоні ОБСЄ та роботи соціальних працівників та психологів при наданні соціальних послуг та допомоги постраждалим.
Приєднуйтесь до нас!