Конференція щодо проходження навчально-технологічної практики

18 квітня 2016

IMG_20160413_112308

Викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи для студентів третього курсу факультету соціальної та педагогічної освіти було проведено настановчу конференцію щодо проходження навчально-технологічної практики у загальноосвітніх школах.

Роєнко С. О., заступник декана з практики, зазначила, що навчально- технологічна практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки майбутнього соціального педагога, що забезпечує поєднання системи теоретичних знань з їх практичною діяльністю, проводиться після вивчення основних нормативних та спеціальних дисциплін. Було з’ясовано основні завдання навчальної технологічної практики, серед яких: формування та вдосконалення професійно-педагогічних умінь, форм і методів соціально-педагогічної діяльності; поглиблення та закріплення теоретичних знань одержаних під час вивчення дисциплін; навчання працювати з документацією; розвиток та удосконалення особистісних якостей майбутнього соціального педагога; розробка і впровадження соціально-педагогічних технологій у відповідності з індивідуальними особливостями учнів та соціальною ситуацією.

IMG_20160413_112537

Групові керівники (Албул  І. В., Карпич І. О. та Коляда Т. В.)  акцентували увагу на вимогах щодо оформлення звітної документації та на важливості дотримуватися правил техніки безпеки під час проходження навчально-технологічної практики.

Бажаємо студентам успіхів та творчої наснаги!