«Кращий студент-науковець – 2019»

10 квітня 2019

Науково-дослідна робота студентів вищого навчального закладу є одним із напрямів їх самостійної роботи, важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Студент, який займається науковою роботою, відповідає лише за себе: тільки від нього самого залежить вибір теми досліджень і терміни виконання роботи. Витрачаючи особистий час, студент розвиває такі важливі для майбутнього дослідника якості, як творче мислення, відповідальність і уміння відстоювати власний погляд.

Реалізована в комплексі науково-дослідна діяльність студентів забезпечує розв’язання таких завдань: формування наукового світогляду студентів, оволодіння методологією і методами наукового дослідження; надання допомоги їм у прискореному оволодінні спеціальністю; розвиток творчого мислення та індивідуальних здібностей у розв’язанні практичних завдань; прищеплення навичок самостійної науково-дослідної діяльності; розвиток ініціативи, здатності застосовувати теоретичні знання у своїй практичній роботі; залучення найздібніших студентів до розв’язання наукових проблем, що мають суттєве значення для науки і практики; постійне оновлення і вдосконалення своїх знань; розширення теоретичного кругозору і наукової ерудиції майбутнього фахівця тощо.

З метою відзначення студентів-науковців на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини був проведений І етап конкурсу «Кращий студент-науковець – 2019». Студенти різних курсів та груп представили комісії свої досягнення у науково-дослідницькій сфері, серед яких за рейтингом члени комісії обрали І, ІІ та ІІІ місця. Всі вони показали високий рівень підготовки та показали результати своєї клопіткої праці.

Офіційне вручення дипломів та грамот відбулося 9 квітня о 16:00 в 110а аудиторії. Всіх учасників нагородили грамотами за участь, а дипломи вручили трьом переможцям: за зайняте ІІІ місце була нагороджена Олійник Яна – студентка ІІ курсу; за зайняте ІІ місце нагороду отримала Новак Анастасія – студентка ІІІ курсу; а за зайняте почесне І місце нагородженою стала Чупіна Катерина – студентка-магістрантка ІІ курсу, яка і отримання звання «Кращий студент-науковець – 2019».


Фото новини: