Круглий стіл «Зміна демографічної ситуації в країні: прогнози і виклики для держави»

7 квітня 2023

06 березня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у круглому столі на тему: «Зміна демографічної ситуації в країні: прогнози і виклики для держави», який організований Інститутом демографії та соціальних досліджень, за підтримки Міністерства соціальної політики та ІСАР «Єднання».

Захід присвячений аналізу соціальних і демографічних змін в Україні та їхньому впливу на розвиток країни. У заході взяли участь представники державних органів та інституцій, представники аналітичних центрів, професійної спільноти, громадських організацій, ЗМІ.

На заході були обговорені питання: «Основні зміни в демографічній картині України»; «Вплив війни на систему охорони здоров’я»; «Як демографічні зміни вплинуть на ринок праці в коротко-середньо та довгостроковій перспективах»; «Виклики для системи соціального захисту», «Ключові кроки для подолання зазначених викликів».