Лекція з дисципліни «Соціальна психологія» за темою «Предмет та завдання соціальної психології»

17 лютого 2023

16.02.2023 року на 5 парі за розкладом факультету ФСПО для здобувачів першого рівня (бакалавр) вищої освіти спеціальності 053 Психологія доцент кафедри психології Л.А.Данилевич провела лекцію з дисципліни «Соціальна психологія» за темою «Предмет та завдання соціальної психології». Викладач на початку лекції ознайомила здобувачів з питаннями, які будуть розглядатися на занятті, актуалізувала знання основних категорій соціальної психології, які використовуються з дисципліни.  В процесі розгляду питань здобувачі висловлювали особисті міркування про явища соціально-психологічної реальності українського суспільства.