Лекція «Уманської самооборони» для студентів ФСПО

17 жовтня 2016

1

12 жовтня 2016 року, представники загону, який було створено 20 січня 2014 року – «Уманська оборона»: Віталій Вікторович, Едуард Альбертович та Юрченко Ігор, провели лекцію для студентів ФСПО.

2

3

Юрченко Ігор, продемонстрував як правильно розібрати мисливську зброю – автомат Калашникова (1946 р. випуску). Розповів механізм роботи автомата як його чистити і для чого це потрібно. Застерігав, що правильності використання зброї потрібно вчитись, тому радо запрошував студентів на навчання у свій загін.

4 5

Навчаючись у загоні, ви станете справжнім снайпером або охоронцем Уманського майдану який будете завжди готовий захистити місто.

6

7

Крім цього, ви матимете можливість займатись у стрілецькому клубі, де вам розповідатимуть і показуватимуть все про зброю і їх види, навчатимуть нею користуватись.

8

9

Судячи по тому, що «Уманська самооборона» уже виховала кілька спецназівців, то з гордістю можна сказати, що рівень підготовки – високий. Хоч і Віталій Вікторович наголосив, що не раз помічає, що дівчата, які займаються у загоні, більш витриваліші та іноді дають кращі результати, проте з радістю запрошував хлопців, адже навчання у загоні дасть їм вільно себе почувати у армії.

10

13

Отже, оскільки ситуація в країні складна, Віталій, Едуард та Ігор вважають що навчання у спеціальному загоні зайвим не буде.

11

12