«Літня Авторська школа» Академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора Тамари Семенівни Яценко.

11 липня 2019
З 2 по 8 липня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вже традиційно відбулась «Літня Авторська школа» Академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора Тамари Семенівни Яценко. Школа була особливою у зв’язку із святкуванням сорокаріччя розробки методу глибинного пізнання, яка спирається на психодинамічну парадигму, що сформована впродовж багаторічних досліджень Тамари Семенівни.
Участь у Літній Авторській школі, брали більше 60 учасників, серед них, молоді та досвідчені науковці, бойові психологи зони АТО,  представники волонтерських міжнародних та українських організацій щодо надання реабілітаційної допомоги людині, практичні  психологи, викладачі та всі, хто виявив зацікавленість до глибинного пізнання психіки. Географія поціновувачів методу сягає меж  не лише Черкаської області, а охопила провідні ЗВО   центральної, західної, східної України, Криму, Сполучених Штатів Америки.
У фахово-зацікавлених учасників методом АСПП реалізувалась можливість навчитися поєднанню різних методик з метою адекватного та глибинного проникнення в особистісну проблематику суб’єкта, завдяки універсальності законів психіки та застосуванню різноманітних форм взаємодії  між учасниками школи.
Нестандартна побудова програми сприяла активному включенню та активному пізнанню  методу  соціально-психологічного пізнання, а саме: невербальні вправи вранці та у вечірній час, робота з учасниками школи в режимі безпосереднього включення в процес глибинної психокорекції, виїзд на природу, діалогічна та рефлексивна  складова в подачі  теоретичного матеріалу.
Робота в рамках школи глибинного  пізнання не залишила нікого осторонь від наукового доробку Яценко Тамари Семенівни,  спостерігалась залученість кожного учасника, адже в їх присутності  за допомогою методу глибинного пізнання, розширялись горизонти безпосереднього пізнання на межі свідомого та підсвідомого, в контексті академічної та практичної, глибинної психології.
В кінці роботи школи активного  глибинного  пізнання учасники висловили велику подяку Яценко Тамарі Семенівні за можливість  входження в авторську методологію психоаналізу та безпосередню глибинну роботу з власними механізмами психіки,  а також організаторам за створення умов ефективної роботи.

Тамара Семенівна щиро подякувала всім учасникам Літньої Авторської школи за плідну працю, високий рівень  емотивного приєднання  всіх учасників, за спільні нові відкриття  та поповнення  емпіричного глибинно-корекційного матеріалу методу активного  соціально-психологічного пізнання та запросила до наступної « Літньої Авторської школи».


Фото новини: