ЛІТНЯ ПРАКТИКА – ЦЕ НОВИЙ ДОСВІД ВЗАЄМОДІЇ З ДІТЬМИ

6 червня 2018

Студенти ІІ курсу факультету соціальної та спихологічної освіти проходять практику на базі Центру дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» управління праці та соціального захисту населення м. Умань.

Виконання завдань практики спрямовані на формування в студентів вмінь і навичок самостійної роботи з дітьми та підлітками в умовах літніх канікул. Студенти навчаються будувати довірливі стосунки з дітьми, вивчають їх інтереси та враховують при проведенні змістового дозвілля.

Студенти-практиканти проводять тренінги, бесіди, конкурси. Разом з дітьми із задоволенням грають в інтелектуальні, розвиваючі, рухливі, настільні ігри.

Оскільки практика проходить в рамках реалізації проекту спрямованого на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, то студенти проводять тренінгові заняття з національно-патріотичного виховання. Зокрема, 31 травня був проведений один із тренінгів на тему «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», під час якого діти з’ясували сутність та складники патріотизму як суспільної та особистісної цінності.

1 червня студенти-практиканти разом з вихованцями табору долучилися до святкування Дня захисту дітей. Відвідали фестиваль фарб “Holi dance Uman”, де діти знайомилися з іншими дітьми, грали в різні рухливі ігри. Участь у фестивалі дала можливість весело та продуктивно провести час.