Майбутнє варто планувати. Збереження репродуктивного здоров’я

16 травня 2019

Репродуктивне здоров’я – це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження – завдання і жінки, і чоловіка, хлопчика та дівчинки. Кожна вагітність повинна бути бажаною, а батьки майбутньої дитини – здоровими.

 Стан репродуктивного здоров’я багато в чому визначається способом життя людини, відповідальним ставленням до власного здоров’я, а також рівнем її інформованості з питань репродуктивного здоров’я, можливостей його збереження та реалізації репродуктивних прав. З цією метою відбулась інформативна профілактична лекція для студентів факультету про їхнє репродуктивне здоров’я. На захід були  запрошені спеціалісти Клініки дружньої до молоді, практичний психолог Проценко А. В. та сестра медична Шевченко Т. О.

Сестра медична Тетяна Олександрівна розповіла про специфіку робити КДМ, надала інформацію про прийом спеціалістів.
В свою чергу продовжила лекцію на досить  актуальну і нелегку тему практичний психолог Анна Василвна, яка розповіла та наголосила про важливість збереження репродуктивного здоров’я, небезпечність статевих хвороб  та які є види. На кінець студентство взяли участь в анкетуванні з цієї ж проблематики.

Турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому.

Гендерний центр


Фото новини: