Майстер-клас «Особистісна та професійна готовність до роботи з втратою (травмою) у соціальній роботі

21 березня 2016

Безымянный m class 1

       Під час майстер-класу «Особистісна та професійна готовність до роботи з втратою (травмою) у соціальній роботі. Практичні аспекти», який проводила старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи,  кандидат педагогічних наук Ісаченко Вікторія Павлівна, у рамках Регіональної  науково-практичної конференції «Особистість в стресовій ситуації: психологічний та соціальний аспект», учасники мали змогу сформувати уявлення про наслідки для дитини  перенесеної втрати  і ознайомитись із  спеціальними прийомами і техніками, що застосовуються у соціальній роботі, закономірностями переживання втрати, як дітьми, так і дорослими.

Безымянный m class2

Втрата близького – складна подія, яка охоплює всі сторони життя, всі рівні фізичного, духовного й соціального існування людини. Горе унікальне, воно залежить від особливих стосунків, від конкретних обставин життя й смерті, від всієї неповторної картини взаємних планів і надій, образ і радощів, справ і спогадів.

Безымянный m class 3

Майстер-клас  включав два етапи, перший з яких служив роз’ясненню почуттів втрати, а другий скоріше їх реорганізації та реорієнтації з метою пошуку інших можливостей і нових напрямків в житті.

Безымянный 34

Тематика майстер-класу передбачала набуття нових можливостей для соціалізації та  взаємної підтримки у роботі із втратою (травмою) у соціальній сфері.

Безымянный 55

Також метою майстер-класу стало підвищення стресостійкості особистості у професійній сфері та повсякденному житті.  Безымянный 666

Учасники майстер-класу мали змогу освоїти практичні навички в роботі з переживанням горя, методами релаксації та стабілізації емоційного стану.

Безымянный 777 Безымянный 7777