Михайло Хом’як – кращий воротар зимового турніру з міні-футболу

25 квітня 2019

Нещодавно відбулось нагородження переможців зимового турніру з міні-футболу  “В 9-КУ” у м.Одеса. Команда МФК «Молода гвардія», до складу якої входять нинішні та колишні працівники дитячого центру, отримала кубок, посівши у турнірі ІІІ місце. Педагог-організатор табору «Сонячний» Михайло Хом’як, студент факультету соціальної освіти, отримав від організаторів нагороду у позиції «кращий воротар».

Місце у трійці переможців турніру далося команді «молодогвардійців» дуже непросто. За словами гравців, початок сезону для команди був, без перебільшення, провальним. Але хлопцям вдалося зібратися, почати виступати достойно і повністю змінити ситуацію у турнірній таблиці. В результаті – дуже заслужене ІІІ місце команди, яка вже вміє грати у «свій футбол»,  вітаємо!

Нагадаємо, що В 9-ку” – це Всеукраїнський аматорський чемпіонат з футболу, який проходить у 8 містах України і в якому беруть участь понад 5 тисяч любителів футболу-непрофесіоналів. Участь у чемпіонаті приваблює щораз більше гравців цікавим форматом, можливістю випробувати свої сили, азартно позмагатися і водночас гарно і змістовно відпочити.


Фото новини: