«Молодь змінить Україну»

9 квітня 2019

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти активно долучаються до Всеукраїнських та міжнародних проектів. Нещодавно мали унікальну можливість можливість стати учасниками Всеукраїнської програми «Молодь змінить Україну» відкриття якої відбулось в м. Київ.

Програма «Молодь змінить Україну» для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.
На сьогодні учасниками програми «Молодь змінить Україну» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 600 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес.
У 2019 році програма «Молодь змінить Україну» відбуватиметься у таких містах: Біла Церква, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Слов’янськ, Умань, Харків, Чернівці.
Участь молодих регіональних лідерів у програмі «Молодь змінить Україну» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного європейського досвіду.
Програма допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів.