Міжнародний Фестиваль «Art-praktik Інклюзія»

24 квітня 2019

Нещодавно на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Міжнародний Фестиваль Арт- терапії.

Другий рік поспіль фестиваль «Art-praktik Інклюзія» проходить в м. Умань. Організатором якого є Наталія Благодир – кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології.

Для майстер-класів було відібрано 20 найкращих тренерів, які мають досвід та знання при роботі в інклюзивному процесі з дітьми з особливими потребами. Місія тренерів фестивалю – передати знання людям, щоб змінити світ на краще!

Учасниками фестивалю були студенти, викладачі, психологи, соціальні працівники, батьки в яких є діти з особливими потребами. Завдяки професійній майстерності тренерів майстер – класи проходили на високому рівні, кожен учасник знайшов власні відповіді на запитання щодо психологічної підтримки родини, де є діти з особливими потребами, отримав нові знання, позитивні емоції, практичний досвід, мав можливість зазирнути в свою підсвідомість, побачити себе з іншої сторони, віднайти ресурс і рухатися до своєї мети.

Дивлячись на велику кількість учасників, тема інклюзії є досить актуальною!

Здорові діти – здорова країна!!!

Традиційно по завершенню фестивалю відбувся розіграш подарунків від тренерів та нагородження учасників фестивалю сертифікатами.

Висловлюємо щиру подяку організаторам, тренерам за професіоналізм, щирість, відвертість та неймовірну атмосферу на фестивалі.


Фото новини: