Навчальна: ознайомча практика в Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
Навчальна: ознайомча практика в Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради
Здобувачам З/11, P/11, P/11-м груп Кучер Галина Михайліна, начальниця управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, розповіла про специфіку роботи фахівців соціальної сфери з надання послуг людям похилого віку, малозабезпеченим сім’ям, сім’ям переселенців. Також ознайомила студентів з особливістю ведення документації: оформленням соціального паспорту сім’ї та актів обстеження житлово-побутових умов.
Студенти надзвичайно вдячні за надану можливість ознайомитися з роботою установи.