Нагородження переможців конкурсу на краще есе про НАТО та державну політику у сфері євроінтеграції

19 грудня 2017

На факультеті соціальної  та психологічної освіти в рамках програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» було проведено нагородження переможців конкурсу на краще есе про НАТО та державну політику у сфері євроінтеграції.

Конкурс був організований СНТ факультету, проте, до участі в ньому долучились студенти й інших факультетів, що дуже приємно.

Грамоти переможцям та учасникам вручила заступник декана з наукової роботи канд. пед. наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи – Матрос Ольга Олександрівна.

Грамотами за участь були нагороджені : Гайдрик Каріна Олександрівна  (факультет соціальної та психологічної освіти)  та Сітарчук Наталія Віталіївна (факультет соціальної та психологічної освіти)

ІІІ місце посіли – Король Марина Сергіївна (факультет української філології) та Федоренко Дарина Олександрівна (факультет соціальної та психологічної освіти)

За зайняте ІІ місце нагороджені – Лиса Вероніка Юріївна (факультет іноземних мов) та Юрченко Вікторія Вікторівна (історичний факультет)

Переможцем конкурсу стала студентка історичного факультету Радчук Анюта Ігорівна.

Вітаємо, як переможців, так і учасників та бажаємо подальших успіхів та перемог. Сподіваємось, що така співпраця між активною студентською науковою елітою факультету соціальної та психологічної освіти та студентами інших факультетів нашої Альма-Матер продовжиться і надалі.