Настановча зустріч зі здобувачами вищої освіти Р/10 групи щодо написання курсової роботи

21 лютого 2024

20 лютого 2024 року на 3 парі (11.15) Карпич Іриною Олександрівною було проведено  настановчу зустріч зі здобувачами вищої освіти Р/10 групи заочної форми навчання щодо написання курсової роботи.

Під час зустрічі було ознайомлено студентів з Положенням про курсові роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (2023 р.).

Курсова робота – вид самостійної навчально-наукової роботи здобувачів вищої освіти, виконання якої заплановано впродовж семестру з метою закріплення, поглиблення і систематизації знань, одержаних за період навчання та їх застосування до комплексного.

Мета написання курсової роботи здобувачами вищої освіти передбачає:

– поглиблення, узагальнення і систематизація теоретичних знань і практичних умінь;

– формування умінь самостійно працювати з навчальними та науковими ресурсами (у тому числі із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних засобів і технологій), лабораторним обладнанням;

– розвиток творчого підходу до застосування на практиці набутих знань і розв’язування практичних завдань;

– формування вмінь здійснювати науковий пошук під час проведення дослідження;

– набуття досвіду самостійної творчої дослідницької діяльності;

– розвиток наукових здібностей, залучення до науково- дослідницької діяльності.

Було проаналізовано структуру та опис структурних елементів курсової роботи, висвітлено вимоги до оформлення роботи.

Студентам повідомлено про порядок та процедуру захисту курсової роботи, та критерії  оцінювання.

На зустрічі студенти мали змогу отримати відповіді від наукового керівника щодо написання курсової роботи.

Бажаємо нашим студентам успіхів під час написання курсової роботи