Настановча конференція для студентів-волонтерів

1 червня 2017

Свято останнього дзвоника, що відбулося 26 травня в уманських загальноосвітніх школах, ознаменувало старт літніх канікул. У кожної дитини літо асоціюється з відпочинком, розвагами, новими емоціями. Це період, коли дитина має можливість більше часу приділити улюбленій справі, спілкуванню з друзями.

Забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, цікавого дозвілля, формування здорового способу життя є пріоритетним напрямом держави. Реалізації цього напряму сприятиме активне залучення студентів-волонтерів до роботи на прибудинкових майданчиках.

30 травня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась чергова конференція, метою якої було забезпечити максимально продуктивну і цілісну підготовку студентів 1 курсу для проходження волонтерської практики в Центрі дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй».

Кравченко О. О. (декан факультету) наголосила на важливості цього виду практики для професійного становлення студентів, зокрема зазначила, що вона дає можливість оволодіти формами, методами роботи з організації дозвілля з різними віковими категоріями дітей.

Роєнко С. О. (заступник декана з практичної підготовки студенів)  акцентувала увагу на організаційних моментах проходження практики. Було здійснено розподіл студентів за мікрорайонами міста, де вони будуть організовувати дозвіллєву діяльність.

Бондаренко Г. В. (заступник декана з виховної роботи) надала методичні рекомендації щодо використання різноманітних форм роботи. Представники соціально-психологічної служби продемонстрували різні види ігор та розваг, які допоможуть зацікавити та згуртувати вихованців.

До роботи конференції долучилися також фахівці із соціальної роботи Управління праці та соціального захисту населення м. Умань Іщенко А. Г. та Костенко М. М., з якими студенти будуть співпрацювати в рамках проходження волонтерської практики.

Бажаємо студентам-практикантам на належному рівні виконати завдання практики, отримати позитивний досвід та яскраві враження.