Настановча конференція для студентів факультету соціальної та психологічної освіти

3 квітня 2018

У перший робочий день тижня, 2 квітня 2018 року,  на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася настановча конференція для студентів 17, 31, 310 та 310р груп. Студенти готуються до проходження навчальної (31, 310, 310 р групи) на навчальної: професійно-орієнтованої (17 групи) практики, яка відбуватиметься у період 10.04.2018 – 6.05.2018рр.

Конференцію відкрила заступник декана з практичної підготовки кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О.

Світлана Олександрівна поінформувала студентів щодо організаційних та змістових аспектів підготовки й проходження практики, зокрема наголосила на термінах проходження, основних завданнях практичної підготовки, специфіці діяльності закладів – баз практики, особливостях оформлення звітних документів та матеріалів практики. Окремо заступник декана зосередила увагу на необхідності дотримання правил безпечної поведінки та добросовісного і відповідального ставлення студентів – практикантів під час виконання професійних завдань за місцем проходження практики.

По закінченню спільної настановчої конференції студенти продовжили роботу з груповими керівниками: 17 група – к.пед.н. Ісаченко В.П., 31 група – к.пед.н., доц. Албул І.В., 310 група – к.пед.н., доц. Перфільєва М.В., 310р. – к.пед.н., доц. Заєць С.С. Майбутні практиканти ще раз прослухали інструктаж з техніки безпеки від групових керівників та засвідчили підписами у відповідних протоколах.

Отож, викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи щиро бажають успіху студентам –практикантам під час роботи в установах соціального захисту. Маємо надію, що студенти продемонструють набуті під час теоретичного навчання знання та вміння, а також старанність та творчість.

Ми віримо в наших студентів!!!