Настановча конференція з навчально-виховної практики

3 листопада 2016

1

Практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки будь-якого фахівця. Вона дозволяє студенту практично спробувати свої сили в обраній професії, навчитися застосовувати в професійній діяльності знання, отримані на навчальних заняттях.

26 жовтня 2016 р. для студентів 2 курсу заочної форми навчання відбулась настановча конференція з практики.

img_20161026_150429

Конференцію провели: заступник декана з організації практичної підготовки, к. пед. н, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О., к. психол. н., доц. кафедри психології Перепелюк Т. Д. та к. пед. н, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Матрос О. О.

Роєнко С. О. ознайомила студентів з особливостями проходження навчально-виховної практики та вимогами, що висуваються до оформлення звітної документації.

img_20161026_150412

Перепелюк Т. Д. надала методичні рекомендації щодо виконання кожного виду завдань практики, а також акцентувала увагу на тому, що студенти мають дотримуватися правил техніки безпеки під час проходження навчально-виховної практики.

Для студентів другого курсу це перше активне наближення до реальної професійної діяльності. Тож побажаємо їм успішного виконання програми практики, творчої наснаги та позитивного досвіду!