Настановча конференція з практики для студентів заочної форми навчання

26 грудня 2016

1

Для студентів факультету соціальної та психологічної освіти, які навчаються на заочній формі навчання, відбулась настанова конференція з практики.

З термінами та особливостями проходження практики ознайомила студентів Роєнко С. О. Вона також наголосила на необхідності дотримуватися техніки безпеки під час проходження практики.

img_20161215_094524

Із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами, що висуваються до оформлення звітної документації, ознайомили студентів групові керівники та методисти з соціальної педагогіки, соціальної роботи та психології: к. пед. н, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Шевчук О. М., к. пед. н, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Перфільєва М. В., к. психол. н., доц. кафедри психології Діхтяренко С. Ю., к. психол. н., доц. кафедри психології Данилевич Л. А.

img_20161215_094541

Бажаємо студентам вдало виконати завдання, передбачені програмою практики, та удосконалити свою професійну майстерність!!!