Настановча конференція з практики

11 грудня 2020

Минулого тижня на факультеті соціальної та психологічної освіти  відбулася  дистанційно настановча конференція для  студентів  1 курсу заочної форми навчання. Студентів ознайомили із базою практики та групові керівники надали методичні рекомендації щодо проходження та оформлення звітної документації.

Практика служить студентам початковим пунктом для подальшого розвитку в майбутній професії. Метою практики є набуття студентами практичного досвіду, здобуття навичок самостійної практичної роботи.

Завданням практики є ознайомитись зі специфікою роботи психолога та соціального працівника в установах загальної середньої освіти, закладах соціальної сфери, психолого-педагогічними реабілітаційними центрами, з його функціональними обов’язками, планом і умовами роботи, документацією.