НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРАКТИКИ

1 березня 2019

Для студентів ІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти 27 лютого 2019 р. відбулась настановча конференція з практики.

Нарада була відкрита заступником декана з організації практичної підготовки С. О. Роєнко, яка довела до відома студентів інформацію щодо термінів проходження практики, дала практичні поради студентам щодо особливостей проходження практики та правил поведінки в закладах загальної середньої освіти та закладах соціального захисту. Світлана Олександрівна наголосила на важливому значенні практики у професійному становленні майбутніх спеціалістів.

Практика студентів факультету соціальної та психологічної освіти є складовою частиною навчально-виховного процесу й займає одне з центральних місць у професійній підготовці практичних психологів та соціальних педагогів. Головна мета практики – формування у студентів системи необхідних професійних умінь й навичок, фахових здібностей, особистісно-індивідуального стилю поведінки та діяльності, необхідних для майбутньої професії в оптимально наближених до роботи за фахом умовах.

На настановчій нараді керівники практики ознайомили студентів із основними завданнями практики, порядком проходження та вимогами щодо оформлення звітної документації.

Цінні методичні поради студентам щодо проведення діагностичних методик надали викладачі Міщенко М. С., Полєхіна В.М., Шулдик А.В.


Фото новини: