НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ В ЦЕНТРІ ДОЗВІЛЛЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ «БАРВОГРАЙ»

30 травня 2019

28 травня 2019 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася настановча конференція для студентів І курсу щодо проходження практики.

У роботі конференції взяли участь адміністрація факультету та представники управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на чолі з Кучер Г. М.

Декан факультету Кравченко О. О. звертаючись до студентів першого курсу наголосила, що Центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» є спільним проектом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. Студенти на волонтерських засадах забезпечують дозвілля та відпочинок дітей віком від 6 до 17 років за місцем їх проживання, на території спортивних та ігрових майданчиків, в скверах та парках.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Г. М. ознайомила студентів зі структурою закладу, деталізувала особливості роботи окремих структурних підрозділів. Також вона акцентувала увагу на важливості забезпечення змістового дозвілля дітей під час літніх канікул.

Заступник декана з практичної підготовки студенів Роєнко С. О. акцентувала увагу студентів на організаційних моментах проходження практики.

Представники соціально-психологічної служби факультету (Абдрахімов М. та Кравець А.), а також студенти, які мають досвід роботи в закладах оздоровлення та відпочинку (Петрик В. та Чупіна К.), продемонстрували різні види ігор та розваг, які допоможуть студентам-практикантам зацікавити та згуртувати вихованців.

Бажаємо першокурсникам на належному рівні виконати завдання практики, отримати позитивний досвід та яскраві враження.


Фото новини: